Meist

OÜ EGERO on 2005 a. asutatud reisijate veoteenust ja invaabivahendeid pakkuv ettevõte.

Meie ettevõtmise missiooniks on liikumispuudega inimestele kvaliteetsete toodete ja teenuste tagamine ning ka töövõimaluse pakkumine.

Pakume kaupade ja teenuse sihtkohta/koju toimetamist. Firmas töötavad ka liikumispuudega inimesed.

Eelnevate tegevusaastate jooksul on meil tekkinud oma klientuur, kes soovib abivahendeid muretseda ainult OÜ EGERO kaudu, põhjenduseks kompetentsus. Teenuse kvaliteedi ja kiiruse oleme saavutanud tänu oma headele koostööpartneritele kellega koos kasutame spetsialiste (tegevus-ja füsioterapeute) kallimate ja keerukamate abivahendite määramisel. Varustamise kiiruse tagame seetõttu, et kaupa tuuakse tootjalt mitu korda kuus ning meie poolt tellitud kaup on võimalik tellijale üle anda 1-4 nädala jooksul pärast tellimuse esitamist.

OÜ EGERO-s töötavad liikumispuudega inimesed, kes on oskused omandanud Tallinna Tervisehoiu Kõrgkoolis ja Tallinna Ülikoolis on läbinud abivahendi tehniku täiendkoolituse. Tänu sellele oskame me tunnetada puudega inimese vajadusi ning soovitada parimat abivahendit. Lisaks paljudele toodetele pakume uriinipidamatuse abivahendeid-laste ja täiskasvanute mähkmed, imavad aluslinad, madratsite kaitselinad, naha- ja haavahooldusvahendid, kateetrid jm. Lisaks aitame nende toodete valimisel ja kasutamisel. Kuid me pakume lisaks veel ka internetivahendusel tellimise võimalust, mis on liikumispuudega inimestele eriti mugav ja lihtne. OÜ EGERO poolt pakutavate abivahendite toodete valikuga saab tutvuda meie kodulehekülje www.egero.ee kaudu.

Soovime meeldivat koostööd abivahendite hinnapakkumistel.

A- A A+